Hidrolik yağ filtre elemanı birleştiren su ayırıcı
Son Fiyat alın| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Air |
| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Air |
Marka: Oem
| Satış Birimleri | : | Piece/Pieces |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it


| Product Name | Alternative Hydraulic Oil Filter Element Coalescing Filter Oil Water Separator |
| Filter medium | glass fiber |
| Support layer | Carbon steel |
| Filter cage | Carbon steel |
| Pore size | 0.1, 0.2, 0.45, 0.65, 1, 3, 5 (um) |
| Length | 4", 5", 10", 20". 30", 40" |
| Sealing material | Silastic, NBR, EPDM, Viton |
| Airtight method: | thermal bonding technique |
| Effective filtration area | 0.4~0.7m²/10" |
| Diameter | 69.0mm |
| Max. operating temperature | 90°C,(ΔP≤0.1Mpa) |
| Max. positive pressure | 0.42Mpa(25°C) |
| Max. back pressure | 0.28Mpa(25°C) |
| PH value | 1--13 |
| Sterilizing temperature | 121°C 30min |
Sıcak ipuçları: Çeşitli üreticilerden çok çeşitli filtre aksesuarları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Tam bir model yelpazemiz var ve hızlı teslimat ve kalite güvencesi sağlayabilir. Sınırlı alan nedeniyle, tüm ürünlerimizi ayrı ayrı sergileyemiyoruz. Ancak, belirli bir gereksiniminiz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Hava filtrasyonu, sıvı filtrasyon, gaz filtrasyonu, hidrolik yağ filtrasyonu, petrol filtrasyonu, toz filtrasyonu, birleşiciler, ayırıcılar ve daha fazlası konusunda uzmanlaşıyoruz. İhtiyacınız olan marka veya model ne olursa olsun, sizin için üretebiliriz. Lütfen ihtiyaçlarınız için bize ulaşın. Ürün serilerimiz hidrolik filtreler ve elemanlar, hassas filtre elemanları, hava kompresör filtreleri, yağ arıtma ekipmanları ve elemanları, doğal gaz filtre elemanları, rüzgar santrali şanzıman filtreleri, birleştirici filtre kartuşları ve diğer filtreler ve hidrolik aksesuarları içerir. Sizi fabrikamızı ve şehrimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.