Yüksek verimli yağ sisi filtresi
$10-30 /Piece/Pieces
| Ödeme şekli: | T/T |
| Incoterm: | FOB,EXW |
| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Air |
$10-30 /Piece/Pieces
| Ödeme şekli: | T/T |
| Incoterm: | FOB,EXW |
| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Air |
Marka: Zhike
Statü: Yeni
Video Fabrikası Denetimi: Sağlanan
Mekanik Test Raporu: Sağlanan
Pazarlama Türü: Sıradan Ürün
Anavatan: Çin
| Satış Birimleri | : | Piece/Pieces |
| Paket Türü | : | kartonlar |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it



Eleman, özellikle halka şeklinde hızları elemanın tüm yüksekliği boyunca sabit tutmayı amaçlamaktadır. Buydu
Elementin dışındaki halka şeklindeki boşluk, elemandan çıkarken dış gaz akışına ayak uydurarak, elemanın dışındaki dairesel alan kademeli olarak aşağıdan yukarıya doğru ilerleyecek şekilde gerçekleştirilir.
Standart yapı özellikleri arasında korozyonu, çelik veya camla dolu naylon uç kapakları, medyaya kapsamlı bir bağ sağlamak için epoksi yapıştırıcı ve olumlu sızdırmazlık sağlamak için Buna-N contaları bulunur. Özel uygulamalar için, tüpler, uç kapaklar ve contalar için farklı malzemeler kullanılabilir. Düşüş boyutunu artırmak için her kartuşa da örme çorap yerleştirilir. Ortam iki temel tipte gelir - tüm fiberglas ve pilili ortam/fiberglas. Çeşitli medya materyallerini birleştirerek, her uygulama için optimum denge elde edilebilir.
Sıvıların çıkarılmasına ek olarak, birleştirici kartuşu yüksek verimli bir filtre görevi görür. Bu hem kuru hem de kirsiz verir
Atık su gazosenden su çıkaran birleştirici kartuş. Büyük (birleşmiş) su damlaları kartuş yüzeyinden uzaklaşır ve karter alanına batar. Altta, gazyağı ile yerleşmiş su arasındaki arayüz görülebilir.
| Product Name | ]Customized Dust Collection Oil Mist Polyester Air Filter Cartridge To Remove Oil Mist |
| Filter medium | glass fiber |
| Support layer | Carbon steel |
| Filter cage | Carbon steel |
| Pore size | 0.1, 0.2, 0.45, 0.65, 1, 3, 5 (um) |
| Length | 4", 5", 10", 20". 30", 40" |
| Sealing material | Silastic, NBR, EPDM, Viton |
| Airtight method: | thermal bonding technique |
| Effective filtration area | 0.4~0.7m²/10" |
| Diameter | 69.0mm |
| Max. operating temperature | 90°C,(ΔP≤0.1Mpa) |
| Max. positive pressure | 0.42Mpa(25°C) |
| Max. back pressure | 0.28Mpa(25°C) |
| PH value | 1--13 |
| Sterilizing temperature | 121°C 30min |
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.