Endüstriyel PP Yüksek Akış Filtre İçecek Su Saflaştırma
$10-50 /Piece/Pieces
| Ödeme şekli: | T/T |
| Incoterm: | EXW,DDP |
| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Air |
$10-50 /Piece/Pieces
| Ödeme şekli: | T/T |
| Incoterm: | EXW,DDP |
| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Air |
Marka: Zhike
Uygulanabilir Endüstri: Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Üretim tesisi, Çiftlikler
Garanti Dışı Servis: Çevrimiçi destek
Yerel Hizmetler Nerede Sağlanmalı (hangi ülkelerde Yurtdışı Hizmet Satış Noktaları Vardır): Yok
Showroom Konumu (hangi ülkelerde Yurt Dışında örnek Odalar Bulunmaktadır): Yok
Video Fabrikası Denetimi: Sağlanan
Mekanik Test Raporu: Sağlanan
Pazarlama Türü: Sıradan Ürün
Eski Ve Yeni: Yeni
Anavatan: Çin
| Satış Birimleri | : | Piece/Pieces |
| Paket Türü | : | kartonlar |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
Avantajları:
1) D EEP İnce Polipropilen Elyaf Membran
2) 6 "büyük çaplı
3) o Ne-yol açılışı
4) İçeriden dışarıya akar
5) Büyük filtreleme alanı
6) H igh kirletici kapasitesi
7) H Igh akısı
| Outside Diameter | 152 mm |
| Length | 10'', 20'', 40'', 60" |
| Filter media | Polypropylene (PP) |
| Support Layer/Cage/Core/ End caps | Polypropylene (PP) |
| Seal Material | Silicone, EPDM, FKM, E-FKM |
| Removal Rating | 1, 5, 10, 50,100μm |
| Maximum Operating Temperature | 80°C |
| Maximum Differential Pressure | 2.4bar (35 psi) @21°C |


Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.