Paslanmaz Çelik Agco 3771122M92 Yedek Filtre Kartuşu
$10-30 /Piece/Pieces
| Ödeme şekli: | T/T |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW,DDP |
| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Air |
$10-30 /Piece/Pieces
| Ödeme şekli: | T/T |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW,DDP |
| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Air |
model numarası.: 3771122M92
Marka: Zhike
Statü: Yeni
Uygulanabilir Endüstri: İnşaat Malzemesi Dükkanları, Üretim tesisi, Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikası
Garanti Dışı Servis: Çevrimiçi destek
Yerel Hizmetler Nerede Sağlanmalı (hangi ülkelerde Yurtdışı Hizmet Satış Noktaları Vardır): Yok
Showroom Konumu (hangi ülkelerde Yurt Dışında örnek Odalar Bulunmaktadır): Yok
Video Fabrikası Denetimi: Sağlanan
Mekanik Test Raporu: Sağlanan
Pazarlama Türü: Sıradan Ürün
Anavatan: Çin
| Satış Birimleri | : | Piece/Pieces |
| Paket Türü | : | kartonlar |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Outer Diameter | 62.8 mm |
| Inner Diameter | 37.2 mm |
| Inner Diameter Bottom End | 10.05 mm |
| Length | 89.15 mm |
| Overall Length | 128.85 mm |
| Efficiency 99.9% Beta 1000 | 0.04 mm |
| Efficiency Test Standard | ISO IATF 16949 |
| Type | OEM Hydraulic oil filter element |
| Material | Stainless steel |
| Package size | 68mm x 39mm x 92mm |
| MOQ | 1 |
| Surface treatment | Pickling passivation |
AGCO 3771122M92 Yedek filtre elemanı yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır. Pompa için çok iyi koruma sağlayabilir. Kirleticilerden ve büyük parçacıklardan koruyun.
Ağır hizmet konektörlerine ve sağlam metal uç kapaklarına bağlı oksijen. Malzeme, filtre elemanının filtreleme alanını en üst düzeye çıkaran makul bir pilili bir tasarımı benimser. Temizlenmesi kolay ve uzun ömür için yeniden kullanın.
Sıcak ipuçları: Çeşitli üreticilerden çok çeşitli filtre aksesuarları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Tam bir model yelpazemiz var ve hızlı teslimat ve kalite güvencesi sağlayabilir. Sınırlı alan nedeniyle, tüm ürünlerimizi ayrı ayrı sergileyemiyoruz. Ancak, belirli bir gereksiniminiz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Hava filtrasyonu, sıvı filtrasyon, gaz filtrasyonu, hidrolik yağ filtrasyonu, petrol filtrasyonu, toz filtrasyonu, birleşiciler, ayırıcılar ve daha fazlası konusunda uzmanlaşıyoruz. İhtiyacınız olan marka veya model ne olursa olsun, sizin için üretebiliriz. Lütfen ihtiyaçlarınız için bize ulaşın. Ürün serilerimiz hidrolik filtreler ve elemanlar, hassas filtre elemanları, hava kompresör filtreleri, yağ arıtma ekipmanları ve elemanları, doğal gaz filtre elemanları, rüzgar santrali şanzıman filtreleri, birleştirici filtre kartuşları ve diğer filtreler ve hidrolik aksesuarları içerir. Sizi fabrikamızı ve şehrimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.
Tedarik Ürün Serileri:
-Hidrolik filtreler ve eleman
-Kakat Filtre Elemanı
-Aal kompresör filtresi
-Ail saflaştırma ekipmanı ve elemanı
-Natural Gaz Filtre Elemanı
-Kow Power Gearbox Filtresi
-Coalescer filtre kartuşu
-Diğer Filtreler ve Hidrolik Aksesuarlar
-Su filtreleri ve elemanı (PP eriyen filtre, mikro gözenekli katlanır filtre, büyük akış filtresi tel yaralı filtre, aktif karbon filtresi, havuz filtresi, filtre torbası, RO filtresi)
-Düzenik atık su arıtma ekipmanı
-PPH/Paslanmaz Çelik Filtre Muhafazası
-Basket kaba filtreler
-Gensiz Çelik Örgü Sinter Filtre
-HEPA Filtreleri ve Elemanı (Derin Pileli HEPA Filtresi ve Mini Yahualı Hepa Filtresi ve Yüksek Hava Akışı V Bank HEPA Filtresi)
-Tredium Hava Filtreleri (V Banka Filtresi, F5-F9 Torba Filtresi, Panel Filtresi, Toz Toplayıcı Filtre Kartuşu)
-Pre hava filtresi / kaba filtre (G4 torba filtresi, karton hava filtresi, fırın filtresi, metal örgü filtresi, yıkanabilir yağ sis kaput filtresi)
-Kabin Hava Filtreleri / Hava Temizleyici Değiştirme Filtreleri
-Active edilmiş karbon hava filtreleri
-Fan Filtre Birimleri ve AHU
-Kakalı Passbox
-Kakalı çalışma tezgahı
-Bu Oda Hastane için Cerrahi Scrub Lavabosu
Fabrikamızı ve şehrimizi ziyarete hoş geldiniz!
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.