Paslanmaz çelik Y tipi süzgeç
$15-50 /Piece/Pieces
| Ödeme şekli: | T/T |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW |
| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Land,Air,Express |
$15-50 /Piece/Pieces
| Ödeme şekli: | T/T |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW |
| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Land,Air,Express |
Marka: Zhike
Statü: Yeni
Uygulanabilir Endüstri: Üretim tesisi, Enerji ve Madencilik, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, İnşaat işleri, Çiftlikler
Garanti Dışı Servis: Çevrimiçi destek
Yerel Hizmetler Nerede Sağlanmalı (hangi ülkelerde Yurtdışı Hizmet Satış Noktaları Vardır): Yok
Showroom Konumu (hangi ülkelerde Yurt Dışında örnek Odalar Bulunmaktadır): Yok
Video Fabrikası Denetimi: Sağlanan
Mekanik Test Raporu: Sağlanan
Pazarlama Türü: Sıradan Ürün
Anavatan: Çin
Servis Sistemi: Çevrimiçi destek
| Satış Birimleri | : | Piece/Pieces |
| Paket Türü | : | tahta kutu |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
Sıhhi Y süzgeç, boru hattının saflaştırılmış sıvılar üretmesini sağlar, bira fabrikası, içecek, biyofarmasötik vb. Ekipmanlarında yaygın olarak kullanılır.

Sıhhi Y süzgeç, paslanmaz çelikten 304 veya 316L'den yapılmıştır ve 1 ”ila 4” boyutundan yapılmıştır, şekil, işlemdeki safsızlıkları filtreleyerek “y” gibidir. Sıhhi Y süzgeç, boru hattının saflaştırılmış sıvılar üretmesini sağlar, bira fabrikası, içecek, biyofarmasötik vb. Ekipmanlarında yaygın olarak kullanılır.
Y süzgeçinin tanıtımı
Hijyenik Y süzgeç ve Y filtresi, sıvıdaki az miktarda katı parçacığı çıkarmak, yabancı cisimlerin akış sayaçları, valfler ve pompalar gibi zarar vermesini veya engellemesini önlemek için idealdir; temizlenmesi gerektiğinde, aldığınız sürece filtre ekranından çıkın,
Bu filtre serisi kompakt yapı, yüksek akış yeteneği, küçük basınç kaybı, geçerli kapsam geniş, kolay bakım, fiyat düşük vb.
Y süzgeç parametreleri
| MATERIAL: | STAINLESS STEEL 304 AND STAINLESS STEEL316L |
| Cap seal | EPDM, Silicon ,Viton |
| Mex working pressure: | 10 bar 145 PSI |
| Pore size | 0.5-2.0mm |
| Filter Screen: | 10-500mesh |
| Connection dimension | DN25-DN100 1"-4" |
| Connection type : | Clamp/ weld / thread |
| Availably standard: | DIN/ SMS/ RJT/ IDF/ 3A |
| Certificate: | 3A |
| Application scope: | Dairy,food, beverage, pharmacy, cosmetic, Chemical, etc |


Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.