Hydac Hidrolik Filtre Elemanı 0060R010on Değiştirme
$10-20 /Piece/Pieces
| Ödeme şekli: | T/T |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW,DDP |
| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Air,Express |
$10-20 /Piece/Pieces
| Ödeme şekli: | T/T |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW,DDP |
| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Air,Express |
model numarası.: 0060R010ON
Marka: Zhike
Statü: Yeni
Uygulanabilir Endüstri: Üretim tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Yiyecek ve İçecek Mağazaları, Enerji ve Madencilik, Makine Tamir Atölyeleri
Garanti Dışı Servis: Çevrimiçi destek
Yerel Hizmetler Nerede Sağlanmalı (hangi ülkelerde Yurtdışı Hizmet Satış Noktaları Vardır): Yok
Showroom Konumu (hangi ülkelerde Yurt Dışında örnek Odalar Bulunmaktadır): Yok
Video Fabrikası Denetimi: Sağlanan
Mekanik Test Raporu: Sağlanan
Pazarlama Türü: Sıradan Ürün
Anavatan: Çin
| Satış Birimleri | : | Piece/Pieces |
| Paket Türü | : | kartonlar |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Place of Origin | China |
| Certification | ISO 9001:2015 |
| Type | Hydraulic Filter Element / Pressure Line |
| Structure | Perforated support + Pleated Microglass |
| Seal Material | Buna (Nitrile) |
| Total Height | 101.0 mm |
| Diameter of top | 51.0 mm |
| Diameter of bottom | 51.0 mm |
| Inner diameter | 31.0 mm |
| Filtration accuracy | 10 micron |
| Filter direction | FOTI (Outside-In) |
| Operating Temp Min F | -29F |
| Operating Temp Max F | 629 |
| Packaging Details | Wooden box + carton + moisture-proof bag |
| Application field | Lubricating oil and hydraulic oil system |
| Packaging pcs | 1 |
| Condition | New |
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.