Yedek Hydac Hidrolik Filtre Elemanı 0060SMD125W
$10-20 /Piece/Pieces
| Ödeme şekli: | T/T |
| Incoterm: | FOB,CIF,CFR,EXW,DDP |
| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Air,Express |
$10-20 /Piece/Pieces
| Ödeme şekli: | T/T |
| Incoterm: | FOB,CIF,CFR,EXW,DDP |
| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Air,Express |
model numarası.: 0060SMD125W
Marka: Oem
| Satış Birimleri | : | Piece/Pieces |
| Paket Türü | : | kartonlar |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Type | Hydraulic Filter Element / Pressure Line |
| Structure | Perforated support + Pleated Microglass |
| Seal Material | Buna (Nitrile) |
| Total Height | 172.0 mm |
| Diameter of top | 50.0 mm |
| Diameter of bottom | 50.0 mm |
| Inner diameter | 42.0 mm |
| Filtration accuracy | 125 micron |
| Filter direction | FOTI (Outside-In) |
| Operating Temp Min F | -50 |
| Operating Temp Max F | 650 |
| Packaging Details | Wooden box + carton + moisture-proof bag |
| Application field | Lubricating oil and hydraulic oil system |
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.