HYDAC Hidrolik Dönüş Filtre Elemanı 0060D010BN4HC'yi değiştirin
$10-20 /Piece/Pieces
| Ödeme şekli: | T/T |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW,DDP |
| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Air,Express |
$10-20 /Piece/Pieces
| Ödeme şekli: | T/T |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW,DDP |
| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Air,Express |
model numarası.: 0060D010BN4HC
Marka: Oem
| Satış Birimleri | : | Piece/Pieces |
| Paket Türü | : | kartonlar |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Type | Hydraulic return filter element |
| Out diameter (top) | 47.75 mm |
| Out diameter (bottom) | 47.75 mm |
| Inner diameter | 22.199 mm |
| Length | 82.85 mm |
| Filtration accuracy | 10 micron (0.001mm) |
| Filter media | Glass |
| Seal material | Nitrile Rubber (NBR) |
| Maximum Operating Pressure | 350 psid |
| Filter direction | FOTI (Outside-In) |
| Maximum Flow Rate | 30 gpm |
| Operating Temp Min F | -30 |
| Operating Temp Max F | 246 |
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.