Yedek Hydac hidrolik filtre elemanı 0030d010bn412448
$10-20 /Piece/Pieces
| Ödeme şekli: | T/T |
| Incoterm: | FOB,CIF,CFR,EXW,DDP |
| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Air,Express |
$10-20 /Piece/Pieces
| Ödeme şekli: | T/T |
| Incoterm: | FOB,CIF,CFR,EXW,DDP |
| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Air,Express |
model numarası.: 0030D010BN412448
Marka: Oem
Statü: Yeni
Uygulanabilir Endüstri: Üretim tesisi, Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri
Garanti Dışı Servis: Çevrimiçi destek
Yerel Hizmetler Nerede Sağlanmalı (hangi ülkelerde Yurtdışı Hizmet Satış Noktaları Vardır): Yok
Showroom Konumu (hangi ülkelerde Yurt Dışında örnek Odalar Bulunmaktadır): Yok
Video Fabrikası Denetimi: Sağlanan
Mekanik Test Raporu: Sağlanan
Pazarlama Türü: Sıradan Ürün
Anavatan: Çin
| Satış Birimleri | : | Piece/Pieces |
| Paket Türü | : | kartonlar |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Type | Hydraulic Filter Element / Pressure Line |
| Structure | Perforated support + Pleated Microglass |
| Seal Material | Buna (Nitrile) |
| Total Height | 43.0 mm |
| Diameter of top | 35.0 mm |
| Diameter of bottom | 35.0 mm |
| Inner diameter | 13.1 mm |
| Filtration accuracy | 10 micron |
| Filter direction | FOTI (Outside-In) |
| Operating Temp Min F | -36 |
| Operating Temp Max F | 276 |
| Packaging Details | Wooden box + carton + moisture-proof bag |
| Application field | Lubricating oil and hydraulic oil system |
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.