Yedek Hydac Hidrolik Yağ Filtre Kartuşu 0060D010on
$10-20 /Piece/Pieces
| Ödeme şekli: | T/T |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW |
| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Air,Express |
$10-20 /Piece/Pieces
| Ödeme şekli: | T/T |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW |
| Min. sipariş: | 1 Piece/Pieces |
| Ulaşım: | Ocean,Air,Express |
model numarası.: 0060D010ON
Marka: Oem
Statü: Yeni
Uygulanabilir Endüstri: Üretim tesisi, İnşaat işleri, Enerji ve Madencilik
Garanti Dışı Servis: Çevrimiçi destek
Yerel Hizmetler Nerede Sağlanmalı (hangi ülkelerde Yurtdışı Hizmet Satış Noktaları Vardır): Yok
Showroom Konumu (hangi ülkelerde Yurt Dışında örnek Odalar Bulunmaktadır): Yok
Video Fabrikası Denetimi: Sağlanan
Mekanik Test Raporu: Sağlanan
Pazarlama Türü: Sıradan Ürün
Anavatan: Çin
| Satış Birimleri | : | Piece/Pieces |
| Paket Türü | : | kartonlar |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Type | Hydraulic Pressure Filter Element |
| Out diameter (top) | 47.75 mm |
| Out diameter (bottom) | 47.75 mm |
| Inner diameter | 22.19 mm |
| Length | 82.85mm |
| Filter Size | 75 Sq. Inch |
| Filtration accuracy | 10 micron (0.025mm) |
| Beta Ratio 1 | 200/9.9 |
| Beta Ration 2 | 1000/12.4 |
| Filter media | Glass |
| Seal material | Viton |
| Maximum Operating Pressure | 445 psid |
| Filter direction | FOTI (Outside-In) |
| End cap | Stainless steel 304 |
| Operating Temp Min F | -39 |
| Operating Temp Max F | 149 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Weight | 1.2 kg |
| Packaging Details | Moisture-proof carton + moisture-proof plastic + wooden box |
| Packaging size | 53 mm x 53 mm x 130 mm |
| Packaging volume | 0.00037 m3 |
| Capacity | 7.28 |
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.